آدیو تکنیکا از دو ایرفون واقعا بی سیم در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد

آدیو تکنیکا از دو ایرفون واقعا بی سیم در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد

سَری‌های این ایرفون دارای قلاب‌های منعطف ارگونومیک مخصوصی موسوم به فری‌بیت هستند که راحتی بیشتری را به گوش شما القا می‌کنند و در قرارگیری هرچه‌بهتر ایرفون در گوش، نقش مهمی دارند. ایرفون جدید آدیو تکنیکا مجهز به گواهی IPX5 است و این یعنی می‌تواند در مقابل عرق و حتی قرار گرفتن زیر شیر آب، از خود مقاومت نشان دهد. این ایرفون همچنین دارای نوعی فناوری ویژه است که با اتکا به آن می‌توانید هنگام بیرون رفتن، صدای محیط را نیز بشنوید.

ایرفون Sonic Sport ATH-SPORT7TW با یک‌بار شارژ تا ۳.۵ ساعت دوام می‌آورد؛ البته این ایرفون دارای یک کیس شارژ ویژه نیز هست که با استفاده از آن می‌تواند تا ۱۴ ساعت بیشتر، به شارژر نیازی پیدا نکند. این ایرفون دارای برچسب قیمت ۱۹۹ دلار است.

ایرفون آدیو تکنیکا / Audio Technica

ایرفون دوم جدید آدیو تکنیکا، Sound Reality ATH-CKR7TW نام دارد که دارای طراحی جذاب با پشتیبانی از 3D Loop است. این ایرفون دارای دکمه‌های اختصاصی برای پاسخ دادن به تماس‌ها، پخش موسیقی و کنترل حجم صدا است.

این ایرفون دارای درایورهای ۱۱ میلی‌متری با دیافراگم پوشیده‌شده با کربن است؛ اتفاقی که باعث می‌شود این ایرفون سرعت پاسخ‌دهی بالاتر و انحراف صدای کمتری داشته باشد. درایورهای این ایرفون همچنین دارای نوعی تثبیت‌کننده‌ی ویژه از جنس برنج هستند که تا حد ممکن مشکلات رزونانس را کاهش می‌دهد.

ATH-CKR7TW با یک‌بار شارژ تا ۶ ساعت به‌طور مداوم موسیقی پخش می‌کند؛ در ضمن استفاده از کیس شارژر، ۹ ساعت شارژ‌ اضافه را برای این محصول به‌ارمغان می‌آورد. این ایرفون ۲۴۹ دلار قیمت دارد.

 

منبع : زومیت